اولین بازیگر «گودزیلا» درگذشت + حدادی در گروهش نهم شد – اداره تبلیغات اسلامی

خبرگزاری ایسنا: «هارو ناکاجیما» به عنوان اولین کسی که در سینما ایفاگر نقش «گودزیلا» بود در سن ۸۸ سالگی درگذشت
وی قرار بود در جشنواره فیلم توکیو که در ماه اکتبر برگزار می‌شود، پیش از نمایش نسخه بازسازی شده فیلم «گودزیلا» در یک گفتگو حضور پیدا کند.

«ناکاجیما» در مصاحبه‌ای گفته بود که بخشی از لباس گودزیلا در فیلم سال ۱۹۵۴ از بتون ساخته شده بود و حدود ۱۰۰ کیلوگرم وزن داشت.

وی سابقه بازی در فیلم «گودزیلا» ساخته «ایشیرو هوندا» محصول سال ۱۹۵۴ و فیلم «هفت سامواریی» به کارگردانی «آکی‌رو کوراساوا» به عنوان دو فیلم از مهم‌ترین آثار تاریخ سینمای ژاپن را در کارنامه سینمایی دارد.

اولین بازیگر «گودزیلا» درگذشت

این بازیگر ژاپنی متولد شهر ناگاتاما، در دیگر فیلم‌های محصول کوجی فیلم در نقش «دراکولا» بازی کرد که از جمله می‌توان به فیلم سال ۱۹۶۱ دیگر ساخته «ایشیرو هوندا» و دو فیلم «یوجیمبو» و «قلعه‌های پنهان» از ساخته‌های «کوروساوا» اشاره کرد.
خبرگزاری ایسنا: «هارو ناکاجیما» به عنوان اولین کسی که در سینما ایفاگر نقش «گودزیلا» بود در سن ۸۸ سالگی درگذشت.

اولین بازیگر «گودزیلا» درگذشت

به نقل از هالیوود ریپورتر، «هارو ناکاجیما» که در ژاپن به «آقای گودزیلا« معروف است و بین‌ سال های ۱۹۵۴ تا ۱۹۷۲ در ۱۲ فیلم لباس‌های گودزیلا را به تن کرد، در سن ۸۸ سالگی درگذشت.

——————-

خبرگزاری تسنیم: در روز نخست از شانزدهمین دوره رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی جهان در لندن امشب مرحله مقدماتی مسابقات پرتاب دیسک برگزار شد و احسان حدادی، ملی‌پوش کشورمان در گروه A با 15 حریف به رقابت پرداخت
حدادی در سه پرتابی که داشت، به ترتیب رکوردهای 63.03 متر، 61.22 متر و 60.92 متر را بر جا گذاشت و در رده نهم این گروه قرار گرفت.

 تیم دوومیدانی ایران صبح امروز به لندن رسید و حدادی فرصت کمی برای استراحت داشت.

با توجه به اینکه از مجموع 32 شرکت کننده در این پرتاب دیسک فقط 12 نفر به فینال می‌رسند، حدادی کار بسیار سختی برای فینالیست شدن پیش‌رو دارد و باید در انتظار نتایج ورزشکاران گروه B بنشیند.

خبرگزاری تسنیم: در روز نخست از شانزدهمین دوره رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی جهان در لندن امشب مرحله مقدماتی مسابقات پرتاب دیسک برگزار شد و احسان حدادی، ملی‌پوش کشورمان در گروه A با 15 حریف به رقابت پرداخت.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *