پاسخ رییس فرهنگستان هنر به ادعای امین تفرشی + ورود به «تنگه واشی» ممنوع شد – اداره تبلیغات اسلامی

 خبرگزاری ایلنا: محمدعلی معلم‌دامغانی (رئیس فرهنگستان هنر)، در پی انتشار گفتگوی علی‌اکبر امین‌تفرشی (مدیرعامل شرکت پارس آریان) با خبرگزاری ایلنا جوابیه‌ای منتشر کرد
بسم الله القاسم الجبارین

با عنایت مقام معظم رهبری، رئیس جمهور محترم، رئیس مجلس، و جناب قاضی القضات؛ پاسخ گزارش و خبر ایلنا از قول خانه فرهنگ و شرکت پارس آریان درباره زیاده‌گوئی‌های آقای امین تفرشی و دار و دسته: عزیز برادر قسم حضرت عباس یا دم خروس؟ دزد حاضر و بز حاضر.

 محمدعلی معلم

فرهنگستان هنر هست پانصد تابلو هم در اختیار دارد که به عنوان شخص حقوقی در پناه قانون مالک به ید است و قرارداد فریبکارانه شما با زارع (رئیس اسبق صبا) از اصحاب فتنه اصولاً باطل است. مقاله شما و ادعای فرهنگ‌مداری و حمایت از هنرمندان ایران هم قابل اثبات نیست و صرف مدعاست. هنرمندان در گذشته شهادت خود را داده‌اند. زنده‌گان مورد حمایت شما که اثرشان را به شما فروخته‌اند کدامند؟ آن‌ها را با اثرشان و قیمتی که پرداخته‌اید معرفی نمائید. تهمت دروغ و کذب محض هم اگر خلاف قانون نباشد، با اخلاق سازگار نیست.

 ریاست فرهنگستان هنر جمهوری اسلامی ایران

 خبرگزاری ایلنا: محمدعلی معلم‌دامغانی (رئیس فرهنگستان هنر)، در پی انتشار گفتگوی علی‌اکبر امین‌تفرشی (مدیرعامل شرکت پارس آریان) با خبرگزاری ایلنا جوابیه‌ای منتشر کرد.
 محمدعلی معلم‌دامغانی (رئیس فرهنگستان هنر) به گفتگوی علی‌اکبر امین‌تفرشی (مدیرعامل شرکت پارس آریان) با خبرگزاری ایلنا واکنش نشان داد.

رئیس فرهنگستان هنر در نامه‌ای که در پاسخ به تفرشی نوشته، آورده است:

اسنادتان را به مقامات رسمی ارائه فرمائید و کار را به قاضی و وکیل مجلس و دولت واگذار کنید. مسئله به خوب یا بد بودن من و شما فیصله پیدا نمی‌کند.

——————-
خبرگزاری مهر: نوراله طاهری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: با توجه به بارندگی شدید عصر امروز، و نیز سیل اخیر در منطقه فیروزکوه، نیروهای ستاد مدیریت بحران این شهرستان به حالت آماده باش در آمده اند
فرماندار فیروزکوه با بیان این که برای جلوگیری از بروز حوادث تلخ از ورود مردم به «تنگه واشی» جلوگیری به عمل آمده است، گفت: تا اطلاع ثانوی اجازه ورود به تنگه داده نمی شود.

تاکنون بیش از ۷ میلی متر بارندگی در شهرستان فیروزکوه گزارش شده است.

خبرگزاری مهر: نوراله طاهری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: با توجه به بارندگی شدید عصر امروز، و نیز سیل اخیر در منطقه فیروزکوه، نیروهای ستاد مدیریت بحران این شهرستان به حالت آماده باش در آمده اند.
وی افزود: هشدارهای لازم به روستاییان داده شده و اقدامات پیش گیرانه انجام و تدابیر لازم اتخاذ گردیده است.

بر اساس اخبار دریافتی خبرنگار مهر، تاکنون هیچ مشکلی برای گردشگران و مسافران در اثر این بارندگی و آب گرفتگی پیش نیامده است، اما با توجه به سابقه سیلاب در این منطقه در چند ماه پیش، گردشگران از منطقه تخلیه شدند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *