روسیه: اسرائیل ۸ موشک به تیفور شلیک کرد + «پا‌های بیقرار» به محضر ازدواج رسید – اداره تبلیغات اسلامی

انتخاب: روسیا الیوم نوشت: وزارت دفاع روسیه نیروی هوایی «اسرائیل» را عامل انجام حمله به فرودگاه تیفور در سوریه اعلام کرد
روسیا الیوم ادامه داد: طبق بیانیه ای که در سحرگاه روز دوشنبه از سوی وزارت دفاع روسیه منتشر شد، دو جنگنده اف15 وابسته به نیروی هوایی اسرائیل اقدام به بمباران پایگاه نظامی تیفور سوریه واقع در شرق استان حمص کردند.

انتخاب: روسیا الیوم نوشت: وزارت دفاع روسیه نیروی هوایی «اسرائیل» را عامل انجام حمله به فرودگاه تیفور در سوریه اعلام کرد.

وزارت دفاع روسیه همچنین اعلام کرد که هیچ یک از مشاوران روسی حاضر در سوریه در معرض آسیبی از ناحیه این موشکها قرار نگرفتند.

بر اساس این بیانیه، نیروهای دفاع هوایی ارتش سوریه 5 موشک از 8 موشک پرتاب شده را نابود کردند و سه موشک دیگر در بخش غربی پایگاه نظامی تیفور سقوط کردند.

——————-

خبرگزاری مهر: ایرج محمدی تهیه کننده سریال «پاهای بیقرار» در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به پروسه تولید این سریال که این روزها به کارگردانی منوچهر هادی در حال تصویربرداری است، گفت: در حال حاضر بیش از ۷۰ درصد از سریال ضبط و تصویربرداری شده است و احتمالا تا اواخر خرداد و یا اواسط تیر تولید آن ادامه خواهد داشت
این تهیه کننده در پایان بیان کرد: ما در حال حاضر روزکار هستیم و لوکیشن های متعددی در سطح شهر از جمله بیمارستان، مطب دکتر، شرکت و … داریم که این روزها باید در کنار لوکیشن های خارجی به آن مکان ها هم برویم.

حمید گودرزی، آرش مجیدی، لیندا کیانی، سمیرا حسن پور، علی رضا استادی، سجاد قراگزلو، سیروس همتی، مهدی صبایی، اصغر محبی، افسانه ناصری، مجید صیادی و … بازیگران این مجموعه هستند.

وی با اشاره به لوکیشن حال حاضر این سریال که برای شبکه پنج سیما آماده می شود، توضیح داد: اکنون حوالی خیابان شهید مطهری در یک محضر عقد و ازدواج تصویربرداری سریال را ادامه می دهیم.

«پا‌های بیقرار» به محضر ازدواج رسید

خبرگزاری مهر: ایرج محمدی تهیه کننده سریال «پاهای بیقرار» در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به پروسه تولید این سریال که این روزها به کارگردانی منوچهر هادی در حال تصویربرداری است، گفت: در حال حاضر بیش از ۷۰ درصد از سریال ضبط و تصویربرداری شده است و احتمالا تا اواخر خرداد و یا اواسط تیر تولید آن ادامه خواهد داشت.

فیلمنامه سریال «پاهای بی قرار» به قلم بابک کایدان و مهدی محمدنژادیان نوشته شده است و این سریال در ۲ فصل و ۳ فاز تصویربرداری می شود.

این مجموعه زندگی چند خانواده را به تصویر می کشد و داستان را در بستر وقایع انقلاب شکوهمند اسلامی و دفاع مقدس پیش میبرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *