جدل یک مدیر تلویزیونی و تهیه‌کننده مصادره + «فصل ماهی سفید» امروز تمام می‌شود – اداره تبلیغات اسلامی

: پس از نمایش فیلم مصادره بحث‌های مختلفی در مورد فیلم منتشر شد و نظرات متفاوتی در مورد فیلم وجود داشت
مدیر شبکه کودک: به اسم انقلاب هر کثافتی را به خورد مردم دادند

امیدوارم به زودی تنگه ابوقریب (البته ابوغریب نگارش صحیح‌تر است) هم از سازمان هنری رسانه ای اوج اکران شود و شادی امسالمان در سینما بیشتر گردد.

حمله مدیر شبکه کودک به «مصادره» با واژه «کثافت»

خبر خوب اول اردیبهشت ۱۰ میلیاردی شدن ۲ فیلم راهبردی سینمای ایران، به وقت شام و لاتاری است. در کنار این دو غول فروش، ۳ میلیاردی شدن فیلشاه را هم نباید از یاد برد. و البته روسیاسی این ۲۳ میلیارد برای مصادره و سانزدگانش بماند که به اسم انقلاب هر کثافتی را به خورد مردم دادند.

: پس از نمایش فیلم مصادره بحث‌های مختلفی در مورد فیلم منتشر شد و نظرات متفاوتی در مورد فیلم وجود داشت. محمد سرشار مدیر شبکه پویا در اظهار نظری مجازی ضمن تمجید از دو فیلم به وقت شام و لاتاری در توئیتر خود نوشت:

محمد حسین قاسمی تهیه کننده فیلم مصادره به سخنان محمد سرشار واکنش نشان داد:

——————-

بانی فیلم: «فصل ماهی سفید» عنوان اولین فیلم سینمایی قربان نجفی است که از هفته پایانی اسفندماه در سکوت خبری مقابل دوربین رفته و فیلمبرداری آن پس از گذشت حدود ۴۰ روز امروز به پایان می رسد
«فصل ماهی سفید» امروز تمام می‌شود

بخش عمده فیلمبرداری این فیلم در شمال کشور و در شهر چالوس انجام شده و گروه طی چند روز گذشته بخش های پایانی کار را در تهران فیلمبرداری کرده‌اند.

محمدرضا فروتن، لادن مستوفی، بیژن بنفشه خواه، میلاد کیمرام، بهزاد خداویسی و شقایق دهقان بازیگران اصلی این فیلم هستند.

«فصل ماهی سفید» به نویسندگی مشترک قربان نجفی و غزال زرگرامینی مضمونی اجتماعی دارد و فیلمنامه آن برداشتی ایرانیزه شده از «باغ آلبالو» آنتوان چخوف است.

قربان نجفی به عنوان بازیگر در فیلم های سینمایی «آسمان محبوب»، «طهران – تهران»، «او خوب سنگ می زند»، «مزرعه پدری»، «سایه به سایه» و… به ایفای نقش پرداخته و «فصل ماهی سفید» اولین تجربه کارگردانی وی محسوب می شود.

آرش سجادی حسینی تهیه کنندگی این فیلم را برعهده دارد.
از میان عوامل پشت دوربین این پروژه نیز می توان به علیرضا زرین دست به عنوان مدیر فیلمبرداری و ملک جهان خزاعی به عنوان طراح صحنه و لباس اشاره کرد.

بانی فیلم: «فصل ماهی سفید» عنوان اولین فیلم سینمایی قربان نجفی است که از هفته پایانی اسفندماه در سکوت خبری مقابل دوربین رفته و فیلمبرداری آن پس از گذشت حدود ۴۰ روز امروز به پایان می رسد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *