موافقت السیسی با مصادره اموال تروریست‌ها + چلسی حریف منچستریونایتد در فینال حذفی شد – اداره تبلیغات اسلامی

خبرگزاری ایسنا: دادگاه کیفری قاهره ۲۸۳۳ تن از رهبران گروه اخوان المسلمین و طرف‌های همپیمان با این گروه را به مدت سه سال در فهرست “تروریسم” قرار داد
خبرگزاری ایسنا: دادگاه کیفری قاهره ۲۸۳۳ تن از رهبران گروه اخوان المسلمین و طرف‌های همپیمان با این گروه را به مدت سه سال در فهرست “تروریسم” قرار داد. در میان این افراد، نام محمد مرسی نیز به چشم می‌خورد.

این قانون که پارلمان مصر نیز با آن موافقت کرده است، شامل مصادره، حصر و دخل و تصرف در اموال “گروه‌های تروریستی و تروریست‌ها” می‌شود و تمامی دارایی‌های مادی، معنوی و منقول آنها را شامل می‌شود.

 به نقل از المصری الیوم، مسئولان مصری اعلام کردند، در این فهرست علاوه بر محمد مرسی، رئیس جمهور برکنار شده مصر نام محمد بدیع، رهبر کل اخوان المسلمین و خیرت شاطر، معاون وی و فرزندانش و یوسف القرضاوی، رئیس اتحادیه جهانی علمای مسلمین که در حال حاضر در قطر به سرمی‌برد، درج شده است.

در همین حال، عبد الفتاح سیسی، رئیس جمهوری مصر قانون مصادره اموال گروه‌های تروریستی را تصویب کرد.

——————-

خبرگزاری تسنیم: در دیدار دوم از مرحله نیمه نهایی جام حذفی انگلیس از ساعت 18:30 امروز (یکشنبه) تیم‌های چلسی و ساوتهمپتون در ورزشگاه ومبلی شهر لندن به مصاف هم رفتند
خبرگزاری تسنیم: در دیدار دوم از مرحله نیمه نهایی جام حذفی انگلیس از ساعت 18:30 امروز (یکشنبه) تیم‌های چلسی و ساوتهمپتون در ورزشگاه ومبلی شهر لندن به مصاف هم رفتند.

به این ترتیب شاگردان آنتونیو کونته راهی دیدار فینال شدند و حریف منچستریونایتدی شدند که شب گذشته تاتنهام را با نتیجه 2 بر یک از پیش‌رو برداشته بود. منچستریونایتد و چلسی در صورت فتح جام حذفی به تنها عنوان قهرمانی خود در فصل جاری دست خواهند یافت.

آبی‌پوشان لندنی که فصلی پرفرازونشیبی را تجربه کرده‌اند، در این بازی 2 بر صفر پیروز و راهی دیدار فینال این رقابت‌ها شدند. الیویه ژیرو (46) و آلوارو موراتا (82) برای تیم چلسی در این دیدار گلزنی کردند.

چلسی حریف منچستریونایتد در فینال حذفی شد

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *