به تماشای «امیرکبیر» بروید + گفتگوی ترامپ و مکرون شفاهی در مورد برجام – اداره تبلیغات اسلامی

خبرگزاری ایسنا: سیف‌اله صمدیان – مدیر رویدادهای ویژه سی و ششمین جشنواره جهانی فجر- اعلام کرد: نسخه‌ی مرمت‌شده‌ی سینمایی از سریال سلطان صاحبقران با عنوان «امیرکبیر» که بازیگران صاحب‌نامی در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند، روز سه‌شنبه چهارم اردیبهشت ساعت ۱۹:۴۵ در سالن شماره یک سینما فلسطین برگزار می‌شود
خبرگزاری ایسنا: سیف‌اله صمدیان – مدیر رویدادهای ویژه سی و ششمین جشنواره جهانی فجر- اعلام کرد: نسخه‌ی مرمت‌شده‌ی سینمایی از سریال سلطان صاحبقران با عنوان «امیرکبیر» که بازیگران صاحب‌نامی در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند، روز سه‌شنبه چهارم اردیبهشت ساعت ۱۹:۴۵ در سالن شماره یک سینما فلسطین برگزار می‌شود.

به تماشای «امیرکبیر» بروید

در این مجموعه تلویزیونی جمشید مشایخی، پرویز فنی‌زاده، ناصر ملک‌مطیعی، زهرا خوشکام، ایرن زازیانس، سعید نیک‌پور، محمود نوربخش، سعید امیرسلیمانی، صادق بهرامی، سعید پورصمیمی، مرتضی احمدی، کنعان کیانی، اسماعیل داورفر ، جهانگیر فروهر، مهری ودادیان، مرضیه برومند و رضا بابک بازی کرده‌اند.

این فیلم به همت جشنواره جهانی فجر و سیمای جمهوری اسلامی مرمت و آماده نمایش شده است.

به گفته او، این برنامه با حضور زهرا خوشکام (حاتمی) – یکی از بازیگران فیلم و همسر زنده‌یاد علی حاتمی – و با معرفی فیلم توسط محسن آزرم – منتقد سینمایی- همراه است.

علی حاتمی این سریال تلویزیونی را سال ۱۳۵۴ در سیزده قسمت سیاه و سفید برای تلویزیون ایران ساخت و نخستین بار در نیمه‌ی آبان ۱۳۵۴ از شبکه دوم تلویزیون پخش شد.

——————-

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد که قرار است روز سه شنبه ترامپ و مکرون در دیداری که در کاخ سفید انجام خواهد شد یک گفت‌وگوی شفاف در مورد برجام داشته باشند
مکرون پیشتر به فاکس نیوز گفته بود که هیچ طرح جایگزینی برای برجام وجود ندارد.

سارا سندرز سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در کنفرانس خبری کاخ سفید، گفت: ما به دنبال یک توافق هسته‌ای بهتر هستیم توافقی که کارآمد باشد.

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد که قرار است روز سه شنبه ترامپ و مکرون در دیداری که در کاخ سفید انجام خواهد شد یک گفت‌وگوی شفاف در مورد برجام داشته باشند.

او ادامه داد: ما منتظر رهبران ایران نخواهیم ماند تا سیاست ما را تعیین کنند.

سندرز گفت: ترامپ و امانوئل مکرون رییس جمهور فرانسه در دیداری که روز سه شنبه در کاخ سفید انجام خواهد شد گفت و گوی شفافی را در مورد برجام خواهند داشت چرا که رییس جمهور به طور علنی اعلام کرده است که روند کنونی نامناسب است و این روند تغییری نکرده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *