زندگی لژیونر‌های فوتبال در یک مستند تلویزیونی – اداره تبلیغات اسلامی

خبرگزاری ایسنا: پیمان یوسفی درباره مستند «هجده قدم دورتر» که از شبکه پنج سیما در حال پخش است، گفت: این مستند با موضوع زندگی لژیونر‌های فوتبال ایران در خارج از کشور از شبکه پنج سیما پخش می‌شود
او با اشاره به هدف ساخت «هجده قدم دورتر»، ادامه داد: این مستند را برای مخاطبان و مردم فوتبال دوست ساختیم به دلیل اینکه همیشه برای آن‌ها زندگی خارج از زمین این ستارگان جذاب است . همچنین این ستارگان در خارج از کشور زحمت می‌کشند و تلاش می‌کنند به همین دلیل این مستند می‌خواهد نشان دهد که پشت این قاب شیک ستارگان، مرارت، سختی و تمرین وجود دارد.

مستند هفت قسمتی «هجده قدم دورتر» از یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ماه به مدت ۷ شب ساعت ۲۲ روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود و تکرار آن روز بعد ساعت ۹:۴۰ و ۱۵:۳۰ خواهد بود.

خبرگزاری ایسنا: پیمان یوسفی درباره مستند «هجده قدم دورتر» که از شبکه پنج سیما در حال پخش است، گفت: این مستند با موضوع زندگی لژیونر‌های فوتبال ایران در خارج از کشور از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

یوسفی در پایان اظهار کرد: از همکاری مسؤولان شبکه پنج به ویژه مدیر محترم شبکه، مدیر گروه اجتماعی شبکه و داریوش داوری که بدون او ساخت این مستند دشوار می‌شد، تشکر می‌کنم .

این گزارشگر فوتبال به اسامی لژیونرهایی که این مستند درباره زندگی آن‌ها ساخته شده، اشاره کرد و گفت: زندگی سردار آزمون، علیرضا جهانبخش،رضا قوچان‌نژاد، سعید عزت اللهی، کاوه رضایی، میلاد محمدی، رامین رضاییان و… را در این مستند به تصویر کشیدیم البته دوست داشتیم تعداد بیشتری از ستارگان در این مستند حضور داشته باشند اما به دلیل کمبود وقت و عدم همکاری خودشان این اتفاق نیفتاد. امیداوریم در مقطع دیگری بتوانیم این مستند را ادامه دهیم.

تهیه کننده و کارگردان «هجده قدم دورتر» با اشاره به موضوع این مستند، بیان کرد: «هجده قدم دورتر» زندگی هفت نفر از لژیونرهای فوتبال ما در خارج از کشور را به تصویر می‌کشد که دو قسمت آن با حضور سردار آزمون و رامین رضاییان پخش شده است و امشب هم به زندگی علیرضا جهانبخش اختصاص دارد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *