عارف، قهرمانی تیم فوتسال بانوان را تبریک گفت + نمایشگاه تهران؛ پربازدیدترین نمایشگاه کتاب جهان – اداره تبلیغات اسلامی

خبرگزاری ایلنا: رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی، قهرمانی فوتسالیست‌های بانوی ایران در مسابقات قهرمانی آسیا را تبریک گفت
اعضای تیم ملی فوتسال بانوان نشان دادند با رعایت مسائل ارزشی می‌توان برای کشور افتخار آفرین بود و مطمئنا با حمایت مسئولان پیروزی‌های کسب شده می‌تواند زمینه ساز پیروزی‌های دیگر در رشته‌های مختلف ورزشی باشد.

بار دیگر بانوان ایرانی در صحنه‌های بین المللی خوش درخشیدند و نشان دادند می توان با حفظ ارزش های اسلامی برای کشور ایران افتخار آفرین بود.

 در پیام تبریک محمدرضا عارف آمده است:

قهرمانی غرورآفرین تیم ملی فوتسال بانوان در مسابقات قهرمانی آسیا لبخند را بر لب‌ها و نشاط را بر دل ملت ایران جاری کرد.

صمیمانه این موفقیت را به بانوان فوتسالیست ایران، کادر فنی تیم، فدراسیون فوتبال و جامعه بزرگ ورزش تبریک و تهنیت عرض می کنم. به امید پیروزهای دیگر و درخشش جوانان و بانوان ایرانی در عرصه بین الملل.

خبرگزاری ایلنا: رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی، قهرمانی فوتسالیست‌های بانوی ایران در مسابقات قهرمانی آسیا را تبریک گفت.

——————-

خبرگزاری مهر: امیر مسعود شهرام نیا قائم مقام سی و یکمین نمایشگاه کتاب بین المللی کتاب تهران در آئین اختتامیه این نمایشگاه که عصر امروز شنبه ۲۲ اردیبهشت با حضور معاون اول رئیس جمهور برگزار شد، با اشاره به حضور بیش از ۲۱۰۰ ناشر در بخش داخلی و بیش از ۵۵۰ ناشر در بخش خارجی و عرضه بیش از ۵۰۰ هزار عنوان کتاب در این بخش ها گفت: امسال ۸۰ هزار متر مربع از ۱۳۰ هزار متر فضای نمایشگاه، در سالن های دائمی و مسقف برپا شد
وی نمایشگاه کتاب تهران را از حیث تعداد بازدید کنندگان بزرگترین، و از حیث گستردگی دومین نمایشگاه بزرگ کتاب دنیا عنوان کرد.

خبرگزاری مهر: امیر مسعود شهرام نیا قائم مقام سی و یکمین نمایشگاه کتاب بین المللی کتاب تهران در آئین اختتامیه این نمایشگاه که عصر امروز شنبه ۲۲ اردیبهشت با حضور معاون اول رئیس جمهور برگزار شد، با اشاره به حضور بیش از ۲۱۰۰ ناشر در بخش داخلی و بیش از ۵۵۰ ناشر در بخش خارجی و عرضه بیش از ۵۰۰ هزار عنوان کتاب در این بخش ها گفت: امسال ۸۰ هزار متر مربع از ۱۳۰ هزار متر فضای نمایشگاه، در سالن های دائمی و مسقف برپا شد.

قائم مقام سی و یکمین نمایشگاه کتاب بین المللی کتاب تهران با اشاره به برپایی برنامه هایی مرتبط با ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی در نمایشگاه سی و یکم از مشارکت ۷۰ دستگاه با برگزارکنندگان نمایشگاه کتاب سخن گفت و در رابطه با میزان فروش کتاب در این دوره هم اعلام کرد: برآوردهای ما که مبتنی بر آمار سیستم پوز بانک عامل نمایشگاه و برخی پوزهای دیگر در این رویداد است، نشان می دهد حدود ۱۳۰ میلیارد تومان کتاب در این دوره فروخته شد.

شهرام نیا با اشاره به حضور ۵۳ کشور در سی و یکمین نمایشگاه کتاب تهران به مشارکت صربستان به عنوان کشور مهمان و تونس به عنوان شهر مهمان در این دوره پرداخت و گفت: در این نمایشگاه بیش از ۲۰۰ نشست مختلف در سراها و تالارهای نمایشگاه کتاب برگزار شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *