«مظنون هفدهم» در صدر پرفروش‌های آمریکا – اداره تبلیغات اسلامی

خبرگزاری ایبنا به نقل از رویترز: «مظنون هفدهم» داستان جنایی از جیمز پترسون و ماکسین پترو، این هفته در صدر پرفروش‌های آمریکا قرار گرفته است
«روشنایی جنگ» نوشته مایکل اونداج در جایگاه ششم پرفروش‌ها قرار دارد. اونداج نویسنده داستان شناخته‌شده «بیمار انگلیسی» است. داستان زندگی چند جوان که تحت تأثیر اتفاقات پس از جنگ جهانی دوم قرار می‌گیرد.

خبرگزاری ایبنا به نقل از رویترز: «مظنون هفدهم» داستان جنایی از جیمز پترسون و ماکسین پترو، این هفته در صدر پرفروش‌های آمریکا قرار گرفته است. در این مطلب با ده اثر پرفروش بازار کتاب آمریکا در هفته سوم می آشنا می‌شویم.

«راه‌پله کج» نوشته دین کونتز از انتشارات بانتِم در رده چهارم قرار دارد. زنی در روزهای پایانی زندگی خود قرار دارد اما تا زمانی که جان در بدن دارد برای هدفش، که نجات جان مردم شهرش است، می‌جنگد.

«گناهکار» نوشته دیوید بالداچی از انتشارات گراند سنترال در جایگاه دوم پرفروش‌ها قرار دارد. چهار قتل عجیب به فاصله دو هفته رخ می‌دهد و هر بار سرنخی که بخشی از انجیل و نمادهای عجیب و غریب است به دست پلیس می‌رسد. کاراگاه دِکر تنها کسی است که می‌تواند گره از این معما باز کند.

در جایگاه اول، داستان جنایی «مظنون هفدهم» نوشته جیمز پترسون و ماکسین پترو از انتشارات براون قرار دارد. داستان قاتلی که قربانیانش را از میان اطرافیانش برمی‌گزیند.

«باشگاه آتش جهنم» نوشته جِیک تَپر پس از دو هفته از انتشار در جایگاه نهم پرفروش‌های آمریکا قرار دارد. این داستان معمایی-سیاسی اولین کتاب تَپر است و حضورش در جمع پرفروش‌ها موفقیت بزرگی برای نویسنده تازه‌کار به حساب می‌آید. چارلی ماردر، یکی از فرماندهان جنگ جهانی دوم، احتمالا در آینده نزدیک عضوی از کنگره آمریکا خواهد شد. چارلی در داستان «باشگاه آتش جهنم» با مجموعه از اتفاقات وحشتناک در دهه 50 میلادی در واشنگتن روبه‌رو می‌شود.

این فهرست بر اساس داده‌هایی که از طریق کتابفروشی‌های آنلاین، زنجیره‌ای و مستقل آمریکا به دست آمده، تشکیل شده است.

فهرست پرفروش‌ها در بخش داستان به شرح زیر است:

«مظنون هفدهم» در صدر پرفروش‌های بازار کتاب آمریکا

«تنهای بزرگ» نوشته کریستین هانا در جایگاه دهم پرفروش‌ها قرار دارد. اسیر جنگی از ویتنام باز می‌گردد و با خانواده‌اش به آلاسکا نقل‌مکان می‌کند و سعی می‌کند با شرایط سختی کنار بیاید.

«آتش در همه جا» نوشته سلست نِگ هنوز در جایگاه هشتم پرفروش‌های آمریکا قرار دارد. سلست نگ، نویسنده آمریکایی- چینی در کتاب دوم خود به موضوع خانواده، اتفاقات زندگی نوجوانان، احساسات مادرانه، و روابط انسانی می‌پردازد.

«طعمه پیچیده» نوشته جان سندفورد دو هفته پیش در صدر پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار گرفته بود و حالا در جایگاه پنجم پرفروش‌های بازار آمریکا قرار دارد. در بیست و هفتمین کتاب نویسنده در مجموعه «طعمه» مأموری فدرال به رازهای عجیبی درباره عضوی از کمیته جاسوسی سِنا پی می‌برد.

«انجمن شادی» نوشته ماری آندروز از انتشارات سنت مارتین در جایگاه سوم قرار دارد. داستان زن 99 ساله میلیونری که همه به جز بروک او را می‌شناسند و این همه شهرت‌اش برای بروک عجیب است.

«پیش از اینکه مال تو باشیم» نوشته لیسا وینگیت در رده هفتم قرار دارد.داستان زندگی دو خانواده در دو زمان مختلف که تحت تاثیر ناعدالتی دگرگون می‌شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *