«نت فلیکس» بخش نظرات کاربران را مسدود می‌کند – اداره تبلیغات اسلامی

خبرگزاری فارس: به نقل از سایت دِد‌لاین، «نت‌فلیکس» در ماه اکتبر بخش نوشتن و خواندن نظرات کاربران را در مورد فیلم‌های تلویزیونی و سینمایی برای همیشه مسدود می‌سازد
این سرویس قبلا بصورت ستاره‌ای برای ارزیابی برنامه‌ها از یک تا پنج ستاره ارائه داد که این سیستم در سال 2017 کنار گذاشته شد و سیستم انگشت شست بالا و پایین که در آن نت‌فلیکس برای اصلاح توصیه‌های شخصی از آن بهره می‌برد جایگزین کرد.

با این وجود که نت‌فلیکس دلایل خود را برای این مسدودسازی اعلام کرده لیکن از همین حالا منتقدان و کاربران واکنش‌های منفی خود را نسبت به این تصمیم ابراز کرده‌اند.

نت‌فلیکس پس از اینکه اولین بار خبر این مسدودسازی از سایت خبری «Cnet» منتشر شد در توضیح آن اعلام کرد:”این آیتم که تنها در وب‌سایت ما ارائه شده در طول زمان کارایی‌اش کمتر شده است به همین دلیل آن را مسدود می‌سازیم”.

خبرگزاری فارس: به نقل از سایت دِد‌لاین، «نت‌فلیکس» در ماه اکتبر بخش نوشتن و خواندن نظرات کاربران را در مورد فیلم‌های تلویزیونی و سینمایی برای همیشه مسدود می‌سازد.

نت‌فلیکس همچنین در یک بلاگ نوشته:”ما سیستم ارزش‌گذاری ستاره‌ای را به قدمت شرکتمان داشته‌ایم و طی حدود یک سال فهمیدیم که همان سیستم نظرسنجی ستاره‌ای شخصی مناسب بوده و تداخل آن با بخش نوشتن و خواندن کامنت‌ها و نظرات و نقدها کاربران را دچار سردرگمی می‌کند. در عوض کاربر با شست دست خود و انتخاب تعداد ستاره به سیستم در مورد سلیقه‌اش و چگونگی ارتقاء محتوای برنامه‌ها ما را یاری می‌کند”.

نت‌فلیکس اطلاع‌رسانی در مورد مسدود سازی این بخش را برای کاربران آغاز کرده و بنابر اعلام این کمپانی، کاربرانی که اخیرا نظرات خود را در مورد فیلم‌ها نوشته‌اند، در آینده نزدیک امکان نظرخواهی و نیز خواندن نظر دیگران برایشان مسدود خواهد شد و این دو ویژگی نوشتن و خواندن نقدها همزمان با هم در اواخر جولای و اوایل آگوست از دسترس خارج خواهد شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *