تکذیب اجرای استندآپ مهران مدیری در کانادا + بحران در آرسنال؛ نارضایتی بازیکنان از ونگر – اداره تبلیغات اسلامی

خبرگزاری فارس: «وفا ملک زاده» مدیر روابط عمومی برنامه های مهران مدیری در گفت وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس گفت: برنامه استند آپ کمدی مهران مدیری و سیامک انصاری در کانادا را تکذیب میکنم و اصلا چنین توافقی صورت نگرفته که خبر آن رسانه ای شود
خبرگزاری فارس: «وفا ملک زاده» مدیر روابط عمومی برنامه های مهران مدیری در گفت وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس گفت: تور قشم ارزان برنامه استند آپ کمدی مهران مدیری و سیامک انصاری در کانادا را تکذیب میکنم و اصلا چنین توافقی صورت نگرفته که خبر آن رسانه ای شود.
وی افزود: تنها برنامه ریزی برای اکران فیلم «ساعت پنج عصر» در کانادا و سایر کشورها با حضور عوامل در حال انجام است،اما هیچ تصمیمی مبنی بر اجرای استند آپ کمدی مهران مدیری و سیامک انصاری در میان نبوده است.
برخی رسانه ها با انتشار اخباری از اجرای استنداپ کمدی توسط تور استانبول نوروز 97 مهران مدیری و سیامک انصاری در کانادا خبر داده بودند.

——————-
ورزش سه: به نظر می رسد شکست های متوالی آرسنال باعث کاهش اعتماد بازیکنان این تیم نسبت به آرسن ونگر شده است.

توپچی ها در بازی ابتدای هفته با 4 گل مغلوب لیورپول شده و دومین شکست طی 3 هفته اخیر را پذیرفتند
طبق ادعای دیلی میل، در حال حاضر آرسنال تنها 3 امتیاز از ابتدای فصل کسب کرده و با ادامه این شرایط نمی تواند حتی تور تبریز نوروز 97 روزهای فصل قبل را نیز تکرار کند.

ورزش سه: به نظر می رسد شکست های متوالی آرسنال باعث کاهش اعتماد بازیکنان این تیم نسبت به آرسن ونگر شده است.
همچنین برخی از بازیکنان بزرگ آرسنال معتقدند که تعدادی از ستارگان این تیم به اندازه کافی به شرایط تیم اهمیت نمی دهند و تعدد این مسائل باعث شده تا روزهای تلخ توپچی ها از همین ابتدای فصل آغاز شود.

برخی از ستارگان آرسنال معتقدند که هیچ تغییری در تور اروپا شرایط و تمرینات آرسنال نسبت به فصل قبل ایجاد نشده و شایعات جدایی سانچس، اوزیل و چمبرلین باعث شدت گرفتن نگرانی آنها در مورد ادامه فصل شده است.

در این شرایط، اعتماد بازیکنان به ونگر کاهش یافته و ممکن است آینده سرمربی فرانسوی توپچی ها خیلی زود دستخوش تغییراتی شود. شایعات فراوانی در مورد جدایی الکسیس سانچس و چمبرلین شنیده شده و به نظر می رسد جدایی آنها قطعی شده است.

توپچی ها در بازی تعمیر لپ تاپ ایسوس ابتدای هفته با 4 گل مغلوب لیورپول شده و دومین شکست طی 3 هفته اخیر را پذیرفتند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *