هنرنمایی آزیتا حاجیان در «بازی نقاب‌ها» + ائتلاف کیمیا، معروف و سوریان برای یک صندلی – اداره تبلیغات اسلامی

ایسنا: سریال «بازی نقاب‌ها» به تهیه‌کنندگی علی مهام امروز (اول آبان ماه) با ایفای نقش آزیتا حاجیان و سیما خضرآبادی کلید خورد
«بازی نقاب‌ها» یک ملودرام عاشقانه است که اتفاقات میان دو طایفه ترکمن که سال‌هاست با هم کدورت دارند و بازی روزگار سرنوشتی متفاوت را برای آنها رقم می‌زند را روایت می‌کند.

ایسنا: سریال «بازی نقاب‌ها» به تهیه‌کنندگی علی مهام امروز (اول آبان ماه) با ایفای نقش آزیتا حاجیان و سیما خضرآبادی کلید خورد.

هنرنمایی آزیتا حاجیان در «بازی نقاب‌ها»

به نقل از روابط عمومی شبکه دو، سریال «بازی نقاب‌ها» به تهیه کنندگی علی مهام دوشنبه (اول آبان ماه) در بندر ترکمن کلید خورد و آزیتا حاجیان و سیما خضرآبادی روبروی دوربین سیروس حسن‌پور قرار گرفتند.
جعفر دهقان، آزیتا حاجیان، سیما خضرآبادی، منوچهر آذر، رزیتا غفاری، بابک انصاری، یلدا قشقایی، مهرداد ضیائی، فرهاد بشارتی و مهسا هاشمی بخشی از بازیگران این سریال هستند که به ایفای نقش پرداخته‌اند.

بخشی از عوامل این سریال نیز عبارتند از:

عباس عسگری (مدیر فیلمبرداری)، رضا کنشلو (صدابرداری)، سعید شرفی‌کیا (مدیر تولید) و کیوان ذوالفقاری (طراح صحنه و لباس).

سریال «بازی نقاب‌ها» به قلم بهنام علیزاده به نگارش درآمده و در گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما در حال تولید است. لوکیشن‌های این مجموعه شامل بندرترکمن، گنبدکاووس، آغلا و قمیشان خواهد بود و بازیگران آن متشکل از بازیگران تهرانی و ترکمنی است.

——————-

ورزش سه: زمان ثبت نام از ورزشکاران برای حضور در انتخابات کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک ایران به اتمام رسید و 56 ورزشکار برای حضور در آن ثبت نام کردند
٦- یوسف کرمی (تکواندو)

٧- رضا رودکی (جودو)

٥- کیمیا علیزاده (تکواندو)

١٠- حمید سوریان (کشتی)

١٥- حمیدرضا قلی پور (ووشو)

٩- ذبیح اله پورشیب (کاراته)

1- علیداد ساوه شمشکی (اسکی)

١٤- کیانوش رستمی (وزنه برداری)

١٢- کمیل قاسمی (کشتی)

٨- مجتبی عابدینی (شمشیربازی)

٤- زهرا نعمتی (تیر و کمان)

**فهرست این ائتلاف:

٢- مهدی کامرانی (بسکتبال)

ورزش سه: زمان ثبت نام از ورزشکاران برای حضور در انتخابات کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک ایران به اتمام رسید و 56 ورزشکار برای حضور در آن ثبت نام کردند. اکثر ورزشکارانی که شرایط حضور در این نام نویسی را داشتند خود را به کمیته ملی المپیک رساندند تا 56 نفر تنها برای یک صندلی رقابت کنند.

هیچ وقت مشخص نشد که عجله برای حضور در این نام نویسی و شرکت در این مراسم چه دلیلی داشت؛ اما پس از پایان نام نویسی 15 ورزشکار تصمیم گرفتند تا با ائتلاف به یک اسم برسند. هنوز مشخص نیست اسمی که از بین این ورزشکاران برای کاندیدای اصلی بیرون خواهد آمد چه کسی است؛ اما قطعا از این تعداد یک نفر به عنوان نماینده شرکت خواهد کرد.

١١- قاسم رضایی (کشتی)

٣- الهه احمدی (تیراندازی)

١٣- سعید معروف (والیبال)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *