همکاری مجدد سه غول بالیوود + جزئیات تعلیق 9 فدراسیون عضو IWF اعلام شد – اداره تبلیغات اسلامی

خبرگزاری میزان: فیلم سینمایی “راگو راجا رام” به کارگردانی “دیوید داواهان” در ژانر کمدی امسال زمستان ساخت خود را در سینمای بالیوود آغاز خواهد کرد
به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، فیلم سینمایی “راگو راجا رام” به کارگردانی “دیوید داواهان” در ژانر کمدی امسال زمستان ساخت خود را در سینمای بالیوود آغاز خواهد کرد.

خبرگزاری میزان: فیلم سینمایی “راگو راجا رام” به کارگردانی “دیوید داواهان” در ژانر کمدی امسال زمستان ساخت خود را در سینمای بالیوود آغاز خواهد کرد.
سلمان خان، گویندا و جکی شیرف سه بازیگر مطرح سینمای هالیوود نقش های اصلی این سه دوست را در این فیلم کمدی بر عهده خواهند داشت.

همکاری مجدد سه غول بالیوود

از نکات جالب این فیلم می‌توان به همکاری این سه بازیگر در یک فیلم به سال 1999 اشاره کرد. مانیشا کوریلا نقش تنها زن این فیلم را بر عهده خواهد داشت.
در این فیلم سه دوست در شهرهای مختلف برای ازدواج به زنی پیشنهاد می دهند که از غذا سه خواهر همشکل و شبیه هستند و همین اتفاق باعث اتفاقات کمدی این اثر می‌شود.

همکاری مجدد سه غول بالیوود

سلمان خان بازیگر سینمای بالیوود که این روزها در آستانه 52 سالگی در سال جاری بازی در هفده فیلم را پشت سر گذاشته است. گویندا یکی از بازیگران مطرح سینمای هند جزو پیشکسوتان و ستاره های محبوب اما کم کار بالیوود محسوب می شود.
——————-
خبرگزاری فارس: تعلیق 9 فدراسیون عضو IWF به صورت رسمی در فاز اجرایی اعلام شد. اتهام منجر به مجرمیت این 9 فدراسیون فوتبال مشارکت در فرایند دوپینگ اعلام شده است
خبرگزاری فارس: تعلیق 9 فدراسیون عضو IWF به صورت رسمی در فاز اجرایی اعلام شد. اتهام منجر به مجرمیت این 9 فدراسیون فوتبال مشارکت در فرایند دوپینگ اعلام شده است. فدراسیون جهانی وزنه برداری با اعلام این خبر تصریح کرد: این سازمان مصمم به تشویق و حمایت از وزنه برداری است و اتفاقا به همین دلیل با جدیت مقابل دوپینگ ایستادگی خواهد کرد.
نقض قوانین ضددوپینگ (ADRVs) در طی بازبینی نمونه ها موضوعی است که دلیل و سند لازم و کافی برای صدور این احکام برای 9 فدراسیون وزنه برداری در جهان توصیف شده است. این نمونه‌ها از رقابت‌های 2008 پکن و 2012 لندن جمع آوری شده بود.

فدراسیون‌های مورد تعلیق این حکم 21 روز برای درخواست تجدید نظر در دادگاه ثانویه فرصت قانونی دارند.

تاماش آیان در این خصوص به خبرنگاران گفته است: این وسعت از تلاش فدراسیون جهانی وزنه برداری برای مبارزه با پدیده شوم دوپینگ بی سابقه بوده است. این گامی تاریخی برای پاک سازی وزنه برداری در سطح جهان است. تلاش های ضد دوپینگ IWF با شدت بیشتری ادامه خواهد یافت. همچنین 9 کشور مورد تعلیق باید بدانند که نظارت در طول دوره تعلیق ادامه خواهد یافت.
در حکم صادر شده، تعلیق یک ساله از تاریخ 20 اکتبر 2017 اجرایی شده و این حکم در مجمع تشکیل شده در بوداپست مجارستان وارد فاز اجرایی شده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *