آخرین وضعیت جمشید مشایخی پس از جراحی + جزئیات درگیری تیم ملی واترپلوی ایران و مالت – اداره تبلیغات اسلامی

خبرگزاری ایسنا: عمل جراحی جمشید مشایخی (بازیگر سینما و تلویزیون) با موفقیت انجام شد.

یکی از همراهان این بازیگر پیشکسوت با اعلام این خبر گفت: این عمل طی یک ساعت و نیم انجام شد و لوله‌ای که برای کنترل سنگ کلیه جاسازی شده بود خارج شد
وی ادامه داد: آقای مشایخی در بخش بستری هستند و همچنان پزشک ایشان ملاقات را ممنوع کرده‌اند.

خبرگزاری ایسنا: عمل جراحی جمشید مشایخی (بازیگر سینما و تلویزیون) با موفقیت انجام شد.
این هنرمند تا به امروز ایفاگر نقش‌های ماندگاری بوده است که از جمله آنها می‌توان به فیلمهای «گاو»، «قیصر»، «شازده احتجاب»، «سوته‌دلان»، «خانه عنکبوت»، «کمال‌الملک»، «گل‌های داودی»، «آوار»، «پدر بزرگ»، «طلسم»، «سرب»، «روز واقعه»، «خانه روی آب»، «یک بوس کوچولو»، «جرم» و «سیزده59» و مجموعه‌های «هزاردستان»، «داستان های مولوی»، «سلطان صاحبقران»، «امام علی(ع)»، «پهلوانان نمی‌میرند» و «ستایش» اشاره کرد.

یکی از همراهان این بازیگر پیشکسوت با اعلام این خبر گفت: این عمل طی یک ساعت و نیم انجام شد و لوله‌ای که برای کنترل سنگ کلیه جاسازی شده بود خارج شد.

جمشید مشایخی یکی از ماندگارترین چهره‌های عرصه بازیگری متولد 6 آذر 1313 در تهران است و از سال 1336 با نمایش «وظیفه پزشک» فعالیت بازیگریش را آغاز کرد و با فیلم کوتاه «جلد مار» در سال 42 مقابل دوربین رفت و دو سال بعد با فیلم «خشت و آینه» وارد سینما شد.

——————-
ایسنا: درپی درگیری بین بازیکنان واترپلو تیم ایران و مالت در فینال فیناترافی، سایت فدراسیون جهانی در گزارشی جزئیات این درگیری را فاش کرد
طبق قانون کمیته‌ فنی فینا در صورتی که بیش از سه عضو از هر تیم با هم درگیر شوند، تیم‌ها دیسکالیفه می‌شوند و از مسابقات کنار گذاشته می‌شوند. بنابراین تیم‌ ‌ملی ایران و مالت دیسکالیفه شدند و تیم سوم مسابقات یعنی تیم اروگوئه به مدال طلا رسید.

در جریان بازی بازیکنان ایران و مالت شروع به درگیری‌های لفظی کردند که مشخص نیست از چه سمتی شروع شده و به نظر می‌رسد که مشخص نیز نخواهد شد. ۲ بازیکن مالت و ۵ بازیکن ایران از سوی داوران کارت قرمز دریافت کردند و از بازی خارج شدند، اما دقایقی بعد بازیکنان در خارج از آب دوباره درگیری‌های لفظی را آغاز کردند.

ایسنا: درپی درگیری بین بازیکنان واترپلو تیم ایران و مالت در فینال فیناترافی، سایت فدراسیون جهانی در گزارشی جزئیات این درگیری را فاش کرد. سایت فینا درباره این درگیری نوشت: در فینال مسابقات فیناترافی بین تیم ایران و مالت تنشی بین بازیکنان دو تیم در آب پیش آمد، این در حالی بود که تیم مالت ۸ بر ۶ از تیم‌ ‌ملی ایران جلو بود و آخرین گل در ۴۴ ثانیه قبل به ثمر رسیده بود.
مربیان هر دو تیم تلاش کردند تا از ادامه‌ درگیری‌ها جلوگیری کنند، بازیکنان ایرانی داخل آب که شاهد ماجرا بودند ابتدا از استخر خارج شدند، سپس بازیکنان مالت از آب بیرون آمدند تا از هم تیمی‌های خود دفاع کنند. هیچ‌گونه درگیری فیزیکی و خشن جدی بین بازیکنان پیش نیامده است، تنها بازیکنان داد زده و همدیگر را هل دادند. از آنجایی که از نظر داوری چنین اتفاقاتی نباید در بازی‌های واترپلو اتفاق بیافتد، بنابراین داوران بازی را متوقف کردند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *